“Pse dukesh ndryshe në çdo foto?”, Khloe Kardashian i përgjigjet akuzave për photoshop

  • 29 maj 2020 - 20:53
“Pse dukesh ndryshe në çdo foto?”, Khloe Kardashian i përgjigjet akuzave për photoshop

Disa ditë më parë ylli i “KUWTK”, Khloe, mori vëmendjen e rrjetit me disa poza të publikura në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo dukej shumë ndryshe në fytyrë dhe ndjekësit thuajse s’e njohën në fotot që kishte postuar.

Madje, shumë prej tyre e akuzuan për photoshop dhe të njëjtën gjë kanë bërë edhe në postimin e fundit të Khloe-s.

Ndjekësve vazhdon t’u duket Khloe ndryshe dhe dikush e pyet pikërisht për faktin pse duket ndryshe në të gjitha fotot e saj.

35-vjeçarja ka vendosur s’i rrallëherë të përgjigjet, madje ka kthyer një përgjigje ironike:

“Nga transplanti i përjavshëm i fytyrës, dihet”- thotë ajo, duke pretenduar kështu se nuk bën photoshop.

Megjithatë, në rrjet vazhdojnë të qarkullojnë foto të ndryshimit të madh të Khloe-s që prej fillimeve të saj e deri më sot, ku ndërhyrjet janë mëse të dukshme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Mondayest Thursday ever ë

A post shared by Khloeë (@khloekardashian) on

(Kosova Sot Online)