Merita Bunjaku më në formë se kurrë e festoj ditëlindjen

  • 31 maj 2020 - 10:31
Merita Bunjaku më në formë se kurrë e festoj ditëlindjen

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Merita Bunjaku festoj ditëlindjen, meqë rast u mbulua me dhurata nga familjarët dhe miqtë e saj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Merita, vazhdon të jetë shumë e pëlqyer nga publiku, këngëtarja i  ka falur muzikës shqipe këngë të bukura të cilat pavarësisht viteve të lansimit, vazhdojnë të dëgjohen nga publiku i saj besnik.

Me rastin e ditëlindjes, ne i urojmë këngëtares shëndet e gjitha të mirat në jetë...

Image


(Kosova Sot Online)