Kjo e Diele për Adelina Thaçin është ditë feste

  • 31 maj 2020 - 11:52
Kjo e Diele për Adelina Thaçin është ditë feste

Këngëtarja e njohur, Adelina Thaçi mëse dy dekada e ka dëshmuar unin prej artistes së mirëfilltë, duke u vlerësuar me shumë çmime ndër vite në festivalet më të njohura kombëtare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


E sot më shumë se asnjëherë, këngëtarja ka arsye për të festuar, pasi pikërisht sot ajo feston ditëlindjen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto 1 apo 2 ? (Ngjyra)

A post shared by Adelina Thaqi Meta (@adelinathaci) on

Prandaj këtë të Diele ajo po feston bashkë me bashkëshortin, dy vajzat dhe familjen e ngushtë ditën më të rëndësishme të saj.

Me këtë rast dhe ne  i urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë...

Image

 

(Kosova Sot Online)