Dafina Dauti godet me këngën 'Taksirat që m'ka zanë'

  • 02 qershor 2020 - 11:15
Dafina Dauti godet me këngën 'Taksirat që m'ka zanë'

Në njërën anë situata me pandeminë dhe në në anën tjetër situata kautike në skenën politike kosovare, ia kanë humbur edhe ngjyrat stinës së bukur të Pranverës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Megjithatë, është këngëtarja e njohur Dafina Dauti ajo e cila përmes interpretimit të shkëlqyer të këngës "Taksirat që m'ka zanë", do t'u ndreqë disponimin.

Dëgjim të këndshëm...

(Kosova Sot Online)