Erdhi në jetë një bekim! Këngëtarja kosovare bëhet nënë për herë të dytë

  • 02 qershor 2020 - 13:59
Erdhi në jetë një bekim! Këngëtarja kosovare bëhet nënë për herë të dytë

Në muajin mars të këtij viti, këngëtarja Ryva Kajtazi zbuloi në ditën e lindjes së saj se do të bëhej nënë për herë të dytë.

Përmes një fotoje në Instagram, Ryva ekspozoi barkun e rrumbullakosur dhe tregonte gëzimin e madh që ndjente për faktin se do të bëhej sërish nënë.

Tashmë, pritja e ëmbël ka marrë fund dhe bekimi i dytë i këngëtares ka ardhur në jetë.

Ryva ka ndarë një foto me dorën dhe gjysmën e portretit të bebushit të porsalindur, ndërsa krahas saj shkruan:

“Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde ”- duke treguar se është bërë nënë për herë të dytë ditën e djeshme.

 Ryva ishte në pritje të një djali.

Ajo është gjithashtu mama e një vogëlusheje, e cila erdhi në jetë në prill të vitit 2017.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde ë

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

(Kosova Sot Online)