Rihanna nuk le vend për imagjinatën, e veshur me të brendshme ekspozon gjoksin dhe të pasmet bombastike

  • 02 qershor 2020 - 16:50
Rihanna nuk le vend për imagjinatën, e veshur me të brendshme ekspozon gjoksin dhe të pasmet bombastike

Rihanna është imazhi i linjës së saj të të brendshmeve Savage X Fenty. Dhe kush më mirë se këngëtarja mund ti reklamojë.

Me trupin e saj perfekt dhe format për tu pasur zili, Rihanna është kthyer në një supermodele.

Biznesmenja së fundmi pozoi e veshur me të brendshme ngjyrë jeshile dhe dukej shumë seksi.

Ajo realizoi poza joshëse ku shfaqej mjaft tërheqëse duke çmendur ndjekësit e saj.

Rihanna vuri në pah gjoksin e të pasmet bombastike dhe nuk la vend për imagjinatën.

Këngëtarja krijoi linjën e të brendshme Savage X Fenty në vitin 2018.

(Kosova Sot Online)