Gjiko me “Xhiro” –paralajmëron projekt special

  • 03 qershor 2020 - 11:06
Gjiko me “Xhiro” –paralajmëron projekt special

Reperi Gjiko ka paralajmëruar sot një projekt për fansat e tij së shpejti.

Sipas një postimi të tij në Instagram ky projekt pritet që të jetë special dhe për të fansat duhet të presin edhe pak.

“Loading….#Xhiro Priteni se ja vlen ky projekt osht shume special”, ka shkruar reperi.

Këtë projekt duket se ai e ka përgatitur gjatë pandemisë dhe e lanson atë pikërisht në kohën e duhur pasi që vera është afër dhe se tashmë mund të fillojnë përgatitjet për mbrëmje muzikore varësisht nga lehtësimi i masave për COVID-19. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Loadingë....#Xhiro Priteni se ja vlen ky projekt osht shume specialë

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

(Kosova Sot Online)