Chloe Ferry e jashtëzakonshme në bikine

  • 03 qershor 2020 - 22:04
 Chloe Ferry e jashtëzakonshme në bikine

Chloe Ferry është dukur e jashtëzakonshme derisa ka pozuar në bikine leopard derisa ka pasur të veshur një paruke brune pasi humbi 6 kg.

Ajo ka postuar disa foto në rrjetet sociale ku tregon se si e ka transformuar trupin e saj.

Chloe Ferry ka pozuar edhe sot me bikine leopard duke ngritur temperaturat me foto seksi në Instagram.

Ylli i “Geordie Shore” (24) ka treguar asetet e saj duke treguar se është në formë të lart dhe ndihet tepër seksi.

(Kosova Sot Online)