Françeska Jaçe “tërbon” ndjekësit, ekspozon gjoksin dhe nuk le vend për imagjinatën

  • 04 qershor 2020 - 10:55
Françeska Jaçe “tërbon” ndjekësit, ekspozon gjoksin dhe nuk le vend për imagjinatën

Françeska Jaçe nuk ndal pozat provokuese në rrjetet sociale.

Ajo ka “tërbuar” ndjekësit me foton e publikuar në Instagram ku ka ekspozuar tërësisht gjoksin.

E veshur sportive, Françeska pozoi brenda në makinë duke lënë zinxhirin e bluzës hapur dhe nxorri në pah gjoksin bombastik.

Ajo duket shumë seksi dhe tërheqëse duke çmendur ndjekësit e saj me foton hot.

Françeska njihet për imazhet e saj të nxehta dhe nuk ngurron që ti ndajë me fansat në rrjetet sociale.

(Kosova Sot Online)