Albina Kelmendi e shkëlqyer - godet me interpretimin e këngës 'Hajredin Pasha'

  • 06 qershor 2020 - 11:16
Albina Kelmendi e shkëlqyer - godet me interpretimin e këngës 'Hajredin Pasha'

Këngëtarja e njohur shqiptare Albina Kelmendi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ajo ka sjellur në versionin e saj origjinal hitin e kahmotshëm "Hajredin Pasha", që për hirë të së vërtetës me vokalin e saj potent e ka qarë fare.

Saqë lirshëm ky version i sjellur nga Albina i këngës "Hajredin Pasha", mund të cilësohet si më i arrituri sa i përket teknikës vokale.

Kënga po pëlqehet shumë nga publiku dhe ka marrë kritika pozitive.

Premierë: Albina Kelmendi: 'Hajredin Pasha":

(Kosova Sot Online)