“Më hoqi mallin e perëndimit”, ja çfarë i mungon më shumë Albanit

  • 17 qershor 2020 - 20:24
“Më hoqi mallin e perëndimit”, ja çfarë i mungon më shumë Albanit

Këngëtari i njohur, Alban Skënderaj ka ndarë së fundmi me ndjekësit një moment tek i cili duket se ka gjetur kënaqësi. Artisti ka publikuar një foto ku shfaqet duke mbushur me karburant makinën dhe krah saj shkruan: “Duket sikur jam duke vjedhur karburant, por nuk është ashtu. E bëra sa për foton. Më hoqi mallin e perëndimin ku njerëzit vetëshërbehen”.

Siç duket Albanit i mungon shumë kjo mënyrë jetese, ndaj dhe kq zgjedhur të ndajë këtë moment me fansat e tij.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, Skënderaj publikoi dhe projektin më të fundit muzikor, në bashkëpunim me Elgit Dodën, i cili u kthye menjëherë në hit

(Kosova Sot Online)