Ronela Hajati i fillon pushimet verore me disa fot "Hot"

  • G.G /
  • 20 qershor 2020 - 19:05
Ronela Hajati i fillon pushimet verore me disa fot

Vera ka nisur dhe po kështu kanë nisur pushimet dhe për Ronela Hajatin. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes dhe mediave rozë, dhe për shkak të lidhjes së saj me këngëtarin Young Zerka.

Këngët e saj të fundit janë kthyer në hite dhe klipet janë një “zjarr” i vërtetë, pasi ajo di shumë mirë se si të provokojë fansat. Format e kolme i ka në favor dhe ndaj konsiderohet si një nga vajzat më seksi të shoëbiz-it shqiptar.

Ronela ka publikuar pak më parë disa foto ku duket në det, me bikini të zeza dhe një rrobë transparente e cila i tregon format perfekte. Epo shijoji fotot së bashku me Ronelën.

(Kosova Sot Online)