Ronela tregon të pasmet bombastike në pantallona super të shkurtër

  • G.G /
  • 24 qershor 2020 - 11:33
Ronela tregon të pasmet bombastike në pantallona super të shkurtër

Ronela Hajati ditët e fundit realizoi një fotosesion të ri, në të cilin erdhi shumë atraktive.

Në fotografinë e fundit, ajo ka ‘ngritur’ temperaturat duke u shfaqur e veshur me pantallona super të shkurtër, në të cilët kishte ekspozuar të pasmet.

Duke vënë në fokus të pasmet bombastike dhe këmbët seksi, Ronela arriti të rrëmbejë vëmendjen me këtë paraqitje.

Kujtojmë se këngëtarja së fundi ka konfirmuar se ka finalizuar këngën e re, e cila premton të jetë hit.

Sa i përket jetës private, në një intervistë që dha së fundi, Ronela u deklarua se është beqare.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yo perreo sola ë @iljanstermolli @sagerimakeup

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

(Kosova Sot Online)