Gold Ag dhe Ermira po bëhen prindër për herë të parë

  • A.P /
  • 28 qershor 2020 - 11:42
Gold Ag dhe Ermira po bëhen prindër për herë të parë

Tanimë reperi Gold Ag e ka bërë publike vajzën e cila ia ka rrëmbyer zemrën, shkruan gazeta "Kosova Sot  Online".

Me Ermirën ai është martuar, këtë na e dëshmojë duke publikuar imazhe të tyre të martesës edhe nëpër rrjetet sociale.

Burimet mësojnë se çifti në fjalë janë në pritje të fëmijës së parë, andaj po i shijojnë me lumturi këto ditë së bashku.

Image

(Kosova Sot Online)