Rritet numri i të infektuarve por Labi i vazhdon ahengjet

  • G.G /
  • 29 qershor 2020 - 16:50
Rritet numri i të infektuarve por Labi i vazhdon ahengjet

Labi vazhdon të mbajë mbrëmjet muzikore në qytetet e Kosovës.

Këngëtari që pak kohë më parë oganizoi protesta për mbajtje të dasmave dhe deklaroi se ‘ky virus nuk ekziston’ për COVID-19, po vazhdon me këtë insistim.

E derisa numri i të infektuarve dhe i të vdekurve në Kosovë po rritet, Labi po vazhdon të performojë në mbrëmje muzikore duke bërë tubime në këto ahengje.

Këtë javë Labi performon në Ferizaj

(Kosova Sot Online)