“E adhuroj buzëqeshjen e tij”, Çiljeta pozon krah mashkullit më të rëndësishëm për të

  • E.K /
  • 29 qershor 2020 - 20:40
“E adhuroj buzëqeshjen e tij”, Çiljeta pozon krah mashkullit më të rëndësishëm për të

Këngëtarja e njohur shqiptare, Çiljeta Xhilaga, është shumë e dashur për publikun.

Me talentin në muzikë dhe afërsinë që ka me njerëzit ka arritur të bëhet e tillë, andaj qëndron sa më afër fansave me publikimin e fotografive në rrjete sociale.

Së fundmi e ka publikuar një foto ku shihet krah djalit të saj, mashkullit më të rëndësishëm për të.

“Unë e adhuroj buzëqeshjen e tij. Unë i dua përqafimet e tij. Unë e admiroj zemrën e tij,por mbi të gjitha …… E DUA që ai është Biri im !! ë”, ka shkruar ajo pranë postimit.

(Kosova Sot Online)