Albani me familje nis pushimet ,ja nga ku u thonë mirëmëngjes

  • G.G /
  • 30 qershor 2020 - 12:45
Albani me familje nis pushimet ,ja nga ku u thonë mirëmëngjes

Kanë nisur pushimet.

Alban Skenderaj, Miriam dhe dy fëmijët e tyre kanë shkuar në plazh, e qe nga atje kanë uruar mëngjes të mirë për ndjekësit e tyre.

Që të tre dukeshin të lumtur dhe të qeshur pranë njëri-tjetrit.

Fotoja më pas u mbush me komente nga ndjekësit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mirëmëngjes ë

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

(Kosova Sot Online)