Para pasqyres, Dua Lipa ekspozon linjat bombastike

  • E.K /
  • 30 qershor 2020 - 18:09
Para pasqyres, Dua Lipa ekspozon linjat bombastike

Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa është një nga yjet e skenës muzikore botërore.

Ajo është shqiptarja më e suksesshme në arenën ndërkombëtare dhe kjo falë talentit të saj në muzikë.Dua jo gjithmonë merr vëmendjen vetëm për shkak të zërit të saj dhe këngëve që ajo sjellë.

Ajo shpesh flitet edhe për bukurinë, linjat trupore si dhe jetën e saj private.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet para pasqyres, derisa ekspozon linjat bombastike trupore në formën më të mirë.

(Kosova Sot Online)