Anxhela do t'ju kallë me 'sabah' me këtë fotografi

  • A.P /
  • 02 korrik 2020 - 08:11
Anxhela do t'ju kallë me 'sabah' me këtë fotografi

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini jo rrallë herë provkon me paraqitjet e saj.

Angela Martini njihet për bukurinë e saj natyrale dhe format perfekte të trupit e që ajo nuk heziton t’i ekspozoj.

Në paraqitjen e saj të fundit ajo shihet derisa shijon rrezet e diellit e në të njejtën kohë ekspozon bukurinë e saj që e karakterizon.

Format trupore të saj, e dëshmojnë edhe njëherë se ajo vazhdon të mbetet ndër femrat më ‘hot’ shqiptare. 

Image

(Kosova Sot Online)