Sefë Duraj publikon këngën e re 'Të ndjejë'

  • A.P /
  • 02 korrik 2020 - 11:16
Sefë Duraj publikon këngën e re 'Të ndjejë'

Këngëtari i njohur Sefë Duraj, ka publikuar projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Të ndjej" mban titullin kënga më e re e këngëtarit e cila si përherë vjen e interpretuar shkëlqyer ashtu siç dinë vetëm Sefë Duraj.

Kënga është  shoqëruar dhe me videoklip dhe po pëlqehet nga publiku i këngëtarit.

Premierë:

(Kosova Sot Online)