Kush po e inspiron Fifin!

  • G.G /
  • 02 korrik 2020 - 13:20
Kush po e inspiron Fifin!

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi e njohur si Fifi në InstaStoryn e fundit shihet se ka humbur shumë peshë.

Fifi njihet me zërin e saj por edhe me thjeshtësinë dhe paraqitjen e saj skenike.

Këngëtarja nëpër intervista është dukur që nuk e ka pasur problem mbipeshen mirëpo në videon e fundit, Fifi siç duket po merret me veten, duke u munduar të humb peshë.

(Kosova Sot Online)