Biondja e nxehtë shqiptare tregon mesazhet që i nisin femrat për një natë: Do të lë… me gjuhë

  • 04 korrik 2020 - 11:40
Biondja e nxehtë shqiptare tregon mesazhet që i nisin femrat për një natë: Do të lë… me gjuhë

Vajza e cila eshte etiketuar gjithmone si femra e bukur, Erida Baxha, e cila e ka quajtur veten ‘Ligjërisht bionde’, ka zbuluar mesazhet e nxehta që merr në inbox nga femrat.

Ajo është shprehur se i vijnë shumë sms të çuditshme, por ato që e kanë befasuar më shumë ishin vajzat.

E ftuar në emisionin, Erida zbuloi mesazhet e një vajze e cila i shpreh vullnetin për tu bërë shërbëtorja dhe skllavja e saj.

Ajo i shkruan se është gati që ti lëpijë me gjuhë këmbët, çorapet e këpucët.

“Mesazhe të çuditshme kam pafund. Por meshkujt nuk më habisin sepse pak a shumë unë e di se çfarë tentojnë me një femër. Por më kanë habitur mesazhet nga femra insistuese që kërkojnë të bëjnë gjëra, favore në formë ‘skllav ërie’ për mua. Të më lëpijë këpucët, veshjet, çorapet. Kam disa mesazhe të çuditshme.

Ndërsa lexoi mesazhin e marrë: “Mund të jem shërbëtorja jote personale. Unë mund të pastroj këpucët, këmbët, çorapet me gjuhë kur të dalësh ti kesh gati. Mund të më shkelësh me këmbë në fytyrë. Mund të më kthesh një përgjigje, të lutem më prano. Mund të jem shërbëtorja ose skllavja jote si të duash. Dhe unë që i them: ‘Nuk më duhen shërbimet e tua’.”

(Kosova Sot Online)