E mbani mend Rubin që fiksoi shqiptarët para televizorit, s’do e besoni dot se çfarë ka ndodhur me të

  • G.G /
  • 04 korrik 2020 - 11:48
E mbani mend Rubin që fiksoi shqiptarët para televizorit, s’do e besoni dot se çfarë ka ndodhur me të

Aktorja shumë e njohur e telenovelës historike ‘Rubi’ rikthehet më në formë se kurrë. Barbara Mori ka mbetur në kujtesën e të gjithëve ne për rolin e saj të famshëm si ‘Rubi’ në telenovelën me të njëjtin emër.

Edhe pse kanë kaluar më shumë se një dekadë nga koha kur është transmetuar kjo telenovelë Rubi vazhdon të mbahet mend dhe të ketë shumë fansa anembanë botës.

Aktorja është bërë gjyshe në një moshë të re. Djali i saj është martuar dhe ka lindur një vajzë, e cila ka marrë shumë nga bukuria e gjyshes së saj dhe disa është disa vjeçe.

Ndërkohë ashtu si dhe djali, edhe kushëriri i ‘Rubi’ është martuar i ri, dhe ka lindur një vazjë. Tashmë aktorja ‘Rubi’ është bërë me dy mbesa. Së fundmi Rubi ka postuar një foto në Instagram së bashku me familjen e kushëririt duke mbajtur ne prehër mbesën e saj.

(Kosova Sot Online)