Modelja e njohur i shkon dentistit në klinikë pa sytjena - ai çmendet

  • A.P /
  • 05 korrik 2020 - 09:02
Modelja e njohur i shkon dentistit në klinikë pa sytjena - ai çmendet

Modelja Lauren Goodger, njihet për format “bombastike”, por edhe si një femër mjaft problematike.

Ylli televiziv zakonisht merr vëmendje për shkak të ekspzimit të tepërt, ndërsa kësaj radhe u fotografua rrugëve të Londrës me një veshje që lë pak vend imagjinatës.

33-vjeçarja ishte nisur për te dentisti, i cili me siguri është ndierë në siklet, pasi zeshkania bukuroshe ishte pa sytjena, duke theksuar gjoksin seksi dhe format e joshëse.

Image

(Kosova Sot Online)