Afërdita e bën testin për Covid 19 - ky është rezultati

  • A.P /
  • 05 korrik 2020 - 10:57
Afërdita e bën testin për Covid 19 - ky është rezultati

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka rezultuar negative në testin për koronavirus.

Këtë gjë ajo e bëri të ditur me anë të një postimi në Instagram, ku e sjell si dëshmi rezultatin, që fatmirësisht i doli negativ.

Afërdita bashkë me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl, së fundi udhëtuan për në Miami, ku e festuan përvjetorin e dytë të martesës.

Në atë udhëtim, nuk kanë munguar dhuratat e befasitë e këndshme për atë, teksa i ndau me ndjekësit në rrjete sociale.

Image

(Kosova Sot Online)