Vjollca Luka shkëlqen në fotosesionin e ri

  • A.P /
  • 07 korrik 2020 - 12:47
Vjollca Luka shkëlqen në fotosesionin e ri

Ajo ka vite në skenë dhe është shumë e dashur për publikun, fjala është për këngëtaren e njohur nga Shkodra Vjollca Luka - Gjoni, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi këngëtarja ka realizuar një fotosesion ku ka shkëlqyer me paraqitjen e saj me dy ngjyrat e saja të preferuara të zezën dhe smerald, siç mund ta shikoni edhe në fotografitë në vijim...

Nuk kanë munguar edhe komentet e fansave të saj që e kanë komplimentuar të preferuaren e tyre.

(Kosova Sot Online)