Këngëtari kosovar ‘nxehet’ me Qeverinë, kërkon dorëheqje kolektive

  • G.G /
  • 06 korrik 2020 - 15:41
Këngëtari kosovar ‘nxehet’ me Qeverinë, kërkon dorëheqje kolektive

Besart Halimi ka kërkuar dorëheqje kolektive.

Pas shtimit të rasteve me Covid-19  dhe marrjes së masave të reja për mbrojtje, këngëtari Besart Halimi e ka ‘thumbuar’ Qeverinë.

“Pse bre vlla s’po jepni kolektivisht dorëheqje! S’po dini me menaxhu situatën edhe pikë!”, ka shkruar këngëtari në llogarinë e tij në Facebook.

Këngëtari më pas postimin e ka shpërndarë edhe në Instagram.

(Kosova Sot Online)