Luana nga ballkoni i hotelit tregon...

  • A.P /
  • 07 korrik 2020 - 08:44
Luana nga ballkoni i hotelit tregon...

Luana Vjollcës pandemia vetëm i ka bërë mirë

Prezantuesja dhe këngëtarja ka postuar sot një fotografi në bikine e ku duket se është në formë super seksi.

Nuk dihet se si Luana i ka ruajtur këto formë, me ushtrime në palestër shtëpie apo me ndonjë dietë të veçantë.

Image

(Kosova Sot Online)