Afërdita Dreshaj kujton pushimet e fundit: “Me mendje jam atje”

  • E.K /
  • 07 korrik 2020 - 17:23
Afërdita Dreshaj kujton pushimet e fundit: “Me mendje jam atje”

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kind, përvjetorin e dytë të martesës e festuan në Miami.

Dyshja i kanë shijuar në maksimum këto pushime, ndërsa nuk kanë munguar fotografitë e shumta nga atje.

Së fundi, ajo ka postuar një imazh, me të cilin thotë se edhe pse më nuk është në pushime, mendjn e ka atje.

Afërdita kishte veshur një palë bikini të verdha, të cilat ia vinin në pah linjat perfekte trupore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mentally still here...ë

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

(Kosova Sot Online)