Kejvina nuk ndalon me pozat provokuese

  • E.K /
  • 07 korrik 2020 - 21:29
Kejvina nuk ndalon me pozat provokuese

Kejvina Kthella vazhdon të shfaqet atraktive në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, njihet për pozat provokuese dhe nuk e ka ndërmend të ndalet me realizimin e tyre.

Së fundmi është shfaqur sërish atraktive e veshur me një fustan të zi i cili i thekson trupin.

Kejvina imazhet i ka ndarë me ndjekësit në Instagram. Emri i saj është lakuar së fundmi sepse dyshohej për një lidhje të mundshme mes saj dhe reperit shqiptar Seven Saraqi.

Modelja e ka mohuar një gjë të tillë dhe ka thënë se ata dy janë vetëm miq të mirë.

(Kosova Sot Online)