Teuta Selimi në zi: Pusho në paqe axhi Rushit, jemi krenarë me ty dhe veprën tënde

  • A.P /
  • 08 korrik 2020 - 12:43
Teuta Selimi në zi: Pusho në paqe axhi Rushit, jemi krenarë me ty dhe veprën tënde

Pas një sëmundje të rëndë është ndarë nga jeta punëtori sportiv i futbollit, Rushit Selimi, njëherit ish-gjyqtar i futbollit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E përmes një postimi në llogarinë e saj sociale - këngëtarja e njohur Teuta Selimi ka shprehur dhimbjen për humbjen e xhaxhait të saj.

Pusho në paqe axhi Rushit, jemi krenarë me ty dhe veprën tende, ishe një njeri shembull për familjen dhe Kosovën - ka shkruar këngëtarja.

(Kosova Sot Online)