Khloe Kardashian duket e panjohur derisa modelon Brendin e xhupave të “Scott Disick”

  • 08 korrik 2020 - 16:33
Khloe  Kardashian duket e panjohur derisa modelon Brendin e xhupave të “Scott Disick”

Ylli 36 vjeqare ka postuar në instagram një fotografi duke modeluar pvr brendin e xhupave të Scot Disck derisa duket gati e panjohur .

Edhe vet Khloe cuditet se sa ndryshe duket ,unë dukem shumë e re në këtë foto ,më pëlqen !Lol ndoshta është xhupi?! Ka shkruar Khloe në instagram .

Së bashku me xhupin me nuanca të ndryshme gri ajo ka veshur edhe një fund të shkurtër ngjyrë të zezë dhe një pale atlete adidas yeezy të bardha.

(Kosova Sot Online)