Ditëlindja e parë shtatzënë/ Ja sa vjeç mbush sot Olta Gixhari

  • G.G /
  • 08 korrik 2020 - 16:39
Ditëlindja e parë shtatzënë/ Ja sa vjeç mbush sot Olta Gixhari

Vetëm disa ditë e ndajnë aktoren Olta Gixhari nga takimi për herë të parë me bebushin që do të sjellë në jetë.

Aktorja është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Gjininë e foshnjës ende nuk e kemi mësuar, por siç kemi parë në rrjete sociale dhe siç Olta ka treguar vetë, ajo e ka shijuar në maksimum shtatzëninë.

Në llogarinë e saj nuk kanë munguar fotot me barkun e rrumbullakosur teksa shijon edhe pushimet me partnerin në Spanjë, ku është zhvendosur prej disa muajsh për të jetuar.

Madje shtatzënia e Oltës u bë edhe më e bukur pasi sot feston ditëlindjen me bebushin në bark.

Me siguri kjo duhet të jetë një eksperiencë e paharrueshme për aktoren, brenda së cilës rreh një tjetër zemër.

Për të gjithë kuriozët, Olta ka lindur më 8 korrik të vitit 1986 dhe sot mbush 34 vjeç.

(Kosova Sot Online)