Kënga e artistes shqiptare pjesë e një filmi në Netflix

  • E.K /
  • 09 korrik 2020 - 18:52
Kënga e artistes shqiptare pjesë e një filmi në Netflix

Enisa është një tjetër artiste shqiptare e cila po vazhdon suksesshëm depërtimin në

Një hap i duhur ishte edhe lajmi që kënga e saj “Glory Days” është pjesë e një filmi në Netflix.

Projekti i këngëtares shqiptare u përdor në filmin e platformës Netflix “Miss Virginia”.

E lumtur për këtë Enisa në një postimi në llogarinë e saj në Twitter, tha se këtë këngë e ka shkruar para 5 vjetësh në shtratin e saj brenda 10 minutave.

“Kënga ime në një film kaq të madh për herë të parë. Kënga në fakt e bën hapjen e filmit “Miss Virginia”, e kam shkruar këtë këngë para 5 vitesh në shtratin tim, brenda 10 minutash duk mos menduar asgjë dhe tani shikojeni këtë”, ka shkruar Enisa në postim./

MY SONG IS IN A BIG MOVIE FOR THE FIRST TIME EVER! ëMy song actually OPENS up the movie “Miss Virginia”, I wrote this tune “Glory Days” 5 years ago on my bed, in 10 mins not thinking anything of it & now look at this! You can watch it on Netflix & TV ë Shoot for the stars ë pic.twitter.com/3q7ov4ATBf

— ENISA (@IAmENISA) July 8, 2020

(Kosova Sot ONline)