Ronela ngrit temperaturat me bikini

  • E.K /
  • 09 korrik 2020 - 22:39
Ronela ngrit temperaturat me bikini

Ronela Hajati prej ditësh ka nisur plazhin

Këngëtarja shqiptare nuk ka hezituar që të tregoj linjat “bombastike” e veshur vetëm në bikini.

Njëjtë ka vepruar edhe së fundi, teksa ka ndarë një fotografi për adhuruesit ku shihet vetëm në rroba banjo.

“Plazhiste”, ka shkruar Ronela teksa shfaqet e “nxehtë” dhe tejet seksi.

Ndërkohë, përveç fotosesioneve, Ronela tashmë është drejt finalizimit të këngës ë re “Aventura”, që pritet të lansohet së shpejti.

(Kosova Sot Online)