Mihrija do t'ju mahnitë me këtë fotografi

  • A.P /
  • 10 korrik 2020 - 11:16
Mihrija do t'ju mahnitë me këtë fotografi

Ka vite që është në skenë, ajo e këndon plot pasion muzikën popullore shqipe, fjala është për këngëtaren e njohur Mihrije Prapashtica e cila me fotografinë e fundit i ka lënë pa fjalë të gjithë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Natyrisht për këtë paraqitje ka marrë edhe komplimente nga familjarët dhe miqtë e saj, e për më tepër vlerësojeni vetë...

Image

(Kosova Sot Online)