Tayna zbulon datën dhe një pjesë të këngës së re

  • E.K /
  • 10 korrik 2020 - 18:42
Tayna zbulon datën dhe një pjesë të këngës së re

Pritjes së fansave të Taynës po i vjen fundi.

Tayna ka ndarë me ndjekësit disa sekuenca të shkurtra të këngës së re, për të cilën ka punuar kohën e fundit.

Ky projekt titullohet “Bass”, ndërsa rep-artistja edhe kësaj radhe erdhi me dukje unike, në secilën skenë të klipit.

Tayna bëri të ditur se kënga e re e saj publikohet të dielën në orën 16:00 dhe paralajmëron se do të jetë hit.

Kjo këngë e Taynës vjen pak ditë pasi ajo nënshkroi kontratë me gjigantin muzikor “Sony Music” në Gjermani.

(Kosova Sot Online)