Edona Llalloshi publikon ripërpunimin e këngës “Byrek Byrek”

  • E.K /
  • 10 korrik 2020 - 22:00
Edona Llalloshi publikon ripërpunimin e këngës “Byrek Byrek”

Këngëtarja e zhanrit popullor, Edona Llalloshi, vazhdon të mbetet ndër më të dashurat për publikun.

Edona është mjaft aktive në rrjete sociale, ku sjell më të rejat nga jeta e saj profesionale e personale.

Ditë më parë ajo ka paralajmëruar publikimin e tetë këngëve nga “Akustikë në Karantinë”, të cilat po i publikon në mënyrë të një pas njëshme.



Në një postim në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka bërë të ditur se ka lansuar projektin e tretë me radhë.

Në secilin klip të këtyre këngëve ajo shfaqet unike, për vizualitetin e së cilës është përkujdesur EMF Creative.

Ndërkaq, i publikuar në platformën digjitale YouTube, projekti ka rezultuar i suksesshëm dhe mjaft i dëgjuar. 

(Kosova Sot Online)