Fejohet djali i David Beckham

  • E.K /
  • 11 korrik 2020 - 09:36
Fejohet djali i David Beckham

Brooklyn Beckham është fejuar!

21-vjeçari, i cili është djali i Davidit dhe Victoria Beckham , i ka propozuar të dashurës së tij, aktores së Transformers, Nicola Peltz , 25 vjeçare.

“Brooklyn u ka thënë miqve të tij në LA se ai dhe Nicola janë fejuar. Është një lajm midis grupit të miqve të tyre. Ata janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin “tha një burim për The Mirror.

Një burim i afërt me familjen shtoi, “David dhe Victoria kanë dhënë bekimin e tyre për këtë marrëdhënie. Është një kohë shumë emocionuese për të gjithë familjen dhe pas disa marrëdhënieve të mëparshme shkëmbore, ata mendojnë se Brooklyn ka zbritur me këmbë në tokë “

Brooklyn dhe Nicola kanë takime për rreth dhjetë muaj. Ai më parë ishte i lidhur me aktoren Chloe Moretz , yllin e mediave sociale Lexy Panterra dhe modelen Hana Cross. Ndërsa, ajo ka më parë ka qenë e lidhur me modelin Anwar Hadid dhe Paul Klein.

(Kosova Sot Online)