Lyrical Son & Mc Kresha lansojnë këngën “Ajo po don”

  • E.K /
  • 11 korrik 2020 - 17:53
Lyrical Son & Mc Kresha lansojnë këngën “Ajo po don”

Lyrical Son dhe Mc Kresha sapo kanë lansuar projektin e tyre më të ri.

Kënga e  cila mban titullin “Ajo po don”, është vizuelizuar edhe me videoklip.

Se sa do të pëlqehet kjo këngë, do ta kuptojmë ditëve në vazhdim.

(Kosova Sot Online)