Diva Adelina Ismaili: Krejt i kam kur t'kam ty Val Krasniqi

  • A.P /
  • 12 korrik 2020 - 15:40
Diva Adelina Ismaili: Krejt i kam kur t'kam ty Val Krasniqi

Për çiftin e njohur të shou bizit Adelina Ismaili&Val Krasniqi muaji Korrik është i preferuari për pushimet verore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ka disa ditë që ata tanimë po i shijojnë pushimet në shoqërinë e djalit të tyre Uliksit, i cili po ua bënë shyheret çdo moment.

Derisa përmes një fotografie ku shfaqen më të dashuruar se kurrë, Adelina ka shkruar:  Krejt i kam kur t'kam ty Val Krasniqi.

Image

 

 

Image

Derisa në një fotografi tjetër ku shfaqen nga plazhi, diva e muzikës shqipe  Adelina Ismaili ka falenderuar Zotin që ka pranë Uliksin dhe Valin...

“Faleminderit Zot për të gjitha. Dashurinë me të cilën më ke bekuar, familjen time, miqtë e mirë pafund dhe shëndetin. Të dua @val.krasniq i”, ka shkruar Adelina .

(Kosova Sot Online)