Arta Hajra më në formë se kurrë feston ditëlindjen

  • A.P /
  • 12 korrik 2020 - 12:12
Arta Hajra më në formë se kurrë feston ditëlindjen

Këngëtarja e njohur Arta Hajra sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot këngëtarja feston ditëlindjen, dhe po duket  më në formë se asnjëherë.

Inboksi i saj është vërshuar nga urimet e miqve dhe ndjekësve të saj në rrjetet sociale, duke e uruar me fjalët më të mira me rastin e ditëlindjes.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A je thy ti, a je lendu....ëNEW PROJECT COMING SOON!

A post shared by Arta Hajra (@artahajraofficial) on

(Kosova Sot Online)