Festina i lë nën hije këngëtaret nga Gjakova me paraqitjen e saj

  • A.P /
  • 13 korrik 2020 - 11:04
Festina i lë nën hije këngëtaret nga Gjakova me paraqitjen e saj

Këngëtarja e njohur nga Gjakova Festina Mejzini, po vazhdon të jetë goxha aktive në rrjetet sociale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E përveç vokalit që e ka dëshmuar vetën me përformancat e saja live, ajo ka edhe shumë shije për veshje, saqë me paraqitjen e fundit  ka marrë primtain e këngëtares më me stil dhe më origjinale nga Gjakova duke i lënë nën hije të gjithë emrat e tjerë nga ajo zonë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Festina Mejzini (@festinamejzini) on


(Kosova Sot Online)