Beatrix i çon këmbët lartë e më lartë në ....

  • G.G /
  • 13 korrik 2020 - 12:06
Beatrix i çon këmbët lartë e më lartë në ....

Beatrix Ramosaj njihet për pozat provokative.

Ajo ka hedhur në Instagram një fotografi të re ku prapë se prapë shihet se pozoi në formë joshëse.

Atë e fotografuan në veturë derisa po udhëtonte me këngëtaren Anxhelina Hadërgjonaj.

Beatrix ishte e veshur me të shkurta dhe kishte ngritur këmbën lartë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Road trip with my angel @anxhelina ë

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

(Kosova Sot Online)