Nora Istrefi reklamon 'papuçet' e 500 eurove

  • A.P /
  • 13 korrik 2020 - 13:52
Nora Istrefi reklamon 'papuçet' e 500 eurove

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19.

Në det po shoqërohet nga mikja e saj më e mirë, vajza Renee.

Nora nga pushimet i ka publikuar disa foto në të cilat duket seksi në bikini, më pas doli çmimi i tyre dhe nuk është i ulët.

Bikinit e këngëtares shqiptare kushtojnë 195 euro ndërsa sandalet 575 euro.

Image
Image


(Kosova Sot Online)