Tuna sot feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush

  • G.G /
  • 14 korrik 2020 - 10:24
Tuna sot feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush

Dita e sotme është festë për këngëtaren Tuna Sejdiu, pasi ajo feston ditëlindjen.

Megjithëse nuk ka “paralajmëruar” ndjekësit me asnjë postim për ditëlindjen, të shumtë janë të afërmit, miqtë e fansat që s’kanë harruar ta urojnë në rrjete sociale.

Këngëtarja mori urimet më të ëmbla, të cilat i ripostoi në InstaStory.

U bëtë kuriozë të dini moshën e saj? Jua tregojmë ne!

Tuna ka lindur më 14 korrik të vitit 1985 dhe sot ka mbushur 35 vjeç!

Të themi të vërtetën, ajo s’duket aspak si 34 dhe të mos e dinim moshën e vërtetë, me siguri do ta ngatërronim me një vajzë ende në të 20-at e saj.

Shumë urime për këngëtaren!

(Kosova Sot Online)