Përsëri e dëshmon, Adrola një nga modelet më të bukura shqiptare!

  • E.K /
  • 14 korrik 2020 - 18:18
Përsëri e dëshmon, Adrola një nga modelet më të bukura shqiptare!

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi njihet për bukurinë e saj si dhe format trupore.

Madje ajo jo rrallëherë është cilësuar si modelja më e bukur shqiptare.

Madje bukurinë e saj natyrale si dhe linjat perfekte trupore ajo nuk heziton t’i ekspozoj në shumicën e paraqitjeve të saj publike.

Qoftë nëpër rrjetet sociale apo emisionet televizive, ajo gjithnjë e dëshmon bukurinë e saj. 

(Kosova Sot Online)