Këngëtarja Olta Boka bëhet nënë për herë të parë

  • A.P /
  • 16 korrik 2020 - 08:09
Këngëtarja Olta Boka bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja  e njohur shqiptare Olta Boka dhe partneri i saj, djalit i ish-deputetit Shezai Rrokaj, Ivi janë bërë prindër për herë të parë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, duke zbuluar edhe emrin e  veçantë të vajzës, të cilën e kanë pagëzuar Gaia.

 

Mesazhi i plotë nga Olta Boka pa ndërhyrjen e redaksisë:  

Mezi te kemi pritur Gaia Rrokaj , perendesha e jeteve tona

Te mora ne krahe dhe tek ti gjeta boten, emocionin me te madh qe s’ka skene qe te mund t’i perafrohet!

Me ty u zbrit nje copez parajse dhe une premtoj qe do te kujdesem per ty sic ben Zoti me engjejt e Tij!

Faleminderit Zotit qe shkoi cdo gje mire, kjo fale edhe profesionalizmit te stafit mjekesor te @spitalihygeiatirane @mario_karaj_

Falenderime te perzemerta per Doc. Leonard Solis, Doc. Helidon Klosi, Doc. Erandi, mamine Shpresa Toska dhe te gjithe stafit asistues

Fale jush cdo gje ishte me e thjeshte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gezuar ditelindjen shoku im i ngushte. S’mund t’i kerkoja me shume jetes!ë 4thofjulyë

A post shared by ë ë (@oltabokaofficial) on

(Kosova Sot Online)