Rep artisti Genc Prelvukaj sot feston ditëlindjen

  • A.P /
  • 16 korrik 2020 - 10:51
Rep artisti Genc Prelvukaj sot feston ditëlindjen

Reperi i njohur shqiptar Genc Prelvukaj sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë i lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Genci sot po feston ditëlindjen dhe mbushë plotë 39 pranvera.

Image

Në këtë ditë speciale për të nuk kanë munguar as urimet e veçanta nga miqtë dhe fansat e tij.

Kujtojmë se ai në muzikën rep ka bërë epokë me projektet e tij muzikore të lansuara ndër vite.

Ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë...

Image

(Kosova Sot Online)