E dashura e Feros “çmend” ndjekësit, modelja pozon nudo nga vaska

  • G.G /
  • 16 korrik 2020 - 13:39
E dashura e Feros “çmend” ndjekësit, modelja pozon nudo nga vaska

Arbenita Ismajli nuk ka lënë vend për imagjinatën me pozat e nxehta nga vaska.

Modelja u zhvesh nudo duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Megjithatë u sigurua që të mos ekspozonte më shumë se ç’duhet.

Arbenita Ismajli mbuloi pjesët intime me duar, duke u shfaqur mjaft provokuese dhe joshëse.

“Orë të vona nate në Manchester ë”- shkroi e dashura e Feros në përshkrimin e imazheve.

(Kosova Sot Online)